Yükleniyor

Hakkımızda

Biz Kimiz

İzmir Balkon Filesi - Şirket Bilgileri

Mersin Balkon Filesi

Ekibimiz, güvenilir ve verimli bir ekip olma anlayışıyla, müşteri memnuniyeti ve kaliteye odaklanarak zamanında hizmet sunmak için çalışmaktadır. Ülke ve dünya standartlarına uygun olarak hizmetlerimizi sunmaktan gurur duyuyoruz. Hizmet kalitemizi ve müşteri memnuniyetini artırmak için sürekli olarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Teknolojiyi kullanarak müşterilerimize her aşamada sorunlarını gidermek ve destek olmak için çaba gösteriyoruz.

Vizyonumuz

Güvenlik filesi sektöründe Türkiye'nin önde gelen şirketi olmayı hedefliyoruz. Hizmet ve ürün kalitesiyle tüketicilerin birinci tercihi olarak sürekli başarılı olmayı amaçlıyoruz. Güvenlik filesi imalatı ve montajında önceliğimiz her zaman kalite ve güvendir.

Misyonumuz

Faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde, insanlara ve topluma saygılı, hukuka, ekonomik ve ahlaki değerlere bağlı, sağlık, güvenlik ve çevre konularına duyarlı bir şekilde hizmet sunmayı misyon edinmekteyiz. İzmir Balkon Filesi müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve hissedarlarımızın beklentilerini en üst düzeyde karşılamayı amaçlıyoruz.